BYDGOSKIE

MEBLE

 

O FIRMIE

Bydgoskie Meble to jedna z pierwszych i do dziś największych marek meblowych w Polsce. 
Nasza wieloletnia tradycja sięga roku 1884.
Kolekcje marki Bydgoskie Meble powstają w poszanowaniu wielopokoleniowej tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych. Funkcjonalne, trwałe meble o wyjątkowej linii wzorniczej są efektem pracy ludzi, którzy tworzą je z pasją i zaangażowaniem.WŁAŚCIWE DECYZJE


Współpracujący z nami projektanci dbają o jakość i wyjątkowy styl Bydgoskich Mebli. Kolekcje klasyczne i nowoczesne pozwalają na zaaranżowanie mieszkania i domu w zgodzie z własnym wnętrzem. Wysokogatunkowe materiały i surowce stosowane w produkcji naszych mebli, pozwalają cieszyć się nimi przez długie lata. Produkujemy meble od 1884 roku. Piękne, trwałe meble.


NOWOCZESNY DESIGN W POŁĄCZENIU Z KOMFORTEM

W naszych meblach odnajdziecie elegancję oraz wygodę w codziennym użytkowaniu. Bydgoskie Meble zapewniają kompleksowe rozwiązania do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, sypialni, a także pokoju młodzieżowego oraz dziecięcego. Uzupełniają je wyjątkowe i niezwykle komfortowe zestawy wypoczynkowe. Zapytaj o nie sprzedawcę lub zamów katalog przez Internet.

To jak mieszkasz jest dla nas niezwykle ważne.

Marka Bydgoskie Meble należy do międzynarodowej Grupy IMS, lidera w branży meblarskiej na rynkach europejskich.

 

newsletter